Preskočiť na obsah
Benjamín Forro

Odborné a poradenské služby

Benjamín Forro

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Obec
Trnava
Od roku
2025
IČO
56 955 855

Benjamín Forro

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
917 02 Trnava
Na trhu od
30. apríla 2025
IČO
56 955 855
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Benjamín Forro

Benjamín Forro – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trnava. Podniká od 30. apríla 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí a reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.

Základné údaje

Obchodné meno
Benjamín Forro
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 955 855
Dátum vzniku
30. apríla 2025
Miesto podnikania
917 02 Trnava
Živnostenský register
Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-60730
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Benjamín Forro zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok

  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Benjamín Forro?

Miesto podnikania je v obci 917 02 Trnava.

Čím sa Benjamín Forro zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby; služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok.

Aké je IČO – Benjamín Forro?

IČO je 56 955 855.

Odkedy podniká Benjamín Forro?

Podnikanie začalo 30. apríla 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Benjamín Forro podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese benjamin-forro.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.